Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - Producent drzwi drewnianych

Każdy z oferowanych przez nas modeli dostępny jest w jednym z dwóch wariantów: z regulowaną ościeżnicą oraz ukrytą ościeżnicą
Każdy element aranżacji ma ogromne znaczenie dla finalnego wyglądu pomieszczenia, prawda? Ta zasada dotyczy także drzwi, które poza oczywistymi względami praktycznymi (dbają o prywatność i bezpieczeństwo), stanowią atrakcyjny element dekoracyjny wnętrza. Są odzwierciedleniem współczesnych trendów, będących połączeniem funkcjonalności i minimalizmu. Tak się składa, że Creadoor jest producentem ekskluzywnych drzwi wewnętrznych – bezprzylgowych oraz w ukrytej ościeżnicy, które znakomicie odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Tworzymy drzwi wewnętrzne z wypaloną grafiką 3D w konstrukcji drewnianej. To unikalne w branży meblowej rozwiązanie, które ma wiele zalet. Odpowiednio dopasowane, stanowią perfekcyjne dopełnienie stylizacji wnętrza. Charakteryzują się imponującą trwałością, właściwą sztywnością oraz nieporównywalnie lepszym tłumieniem hałasu. Dostępne są w wersji z regulowaną lub ukrytą ościeżnicą. Wśród kilku możliwości wykończenia znajdują się: fornir naturalny lub modyfikowany, farba ścienna, bejca, lakier kryjący z palety barw RAL/NCS lub laminat.

Drzwi wewnętrzne na wymiar od Creadoor

Na indywidualne zamówienie klienta projektujemy:

  • drewniane drzwi bezprzylgowe, które cechują się tym, że po zamknięciu skrzydło drzwiowe znajduje się w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy. Wyposażone są w trzy zawiasy, zamek magnetyczny oraz uszczelkę. Mogą otwierać się do wewnątrz lub na zewnątrz,
  • drewniane drzwi w ukrytej ościeżnicy, która montowana jest na etapie budowlanym i po prawidłowej obróbce pozostaje zupełnie niewidoczna przy zamkniętych drzwiach. Oferujemy wiele różnych rodzajów ościeżnic w zależności od zamierzonego efektu.

 

Jeśli cenisz sobie wyrafinowane wnętrza i starannie dopracowane detale, nasza kolekcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Stanowi atrakcyjną alternatywę dla standardowych drzwi wewnętrznych. Nasze modele z wypaloną grafiką 3D wspaniale współgrają z każdą aranżacją – z łatwością dopasujesz je do wystroju sypialni, łazienki, pokoju lub biura.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - producent Creadoor

Wszystkie komplety drewnianych drzwi wewnętrznych – bezprzylgowych i w ukrytej ościeżnicy – powstają pod wymiar otworu budowlanego, przy czym maksymalna wysokość skrzydła wynosi 3000 mm. Występują w kilku wariantach wybłyszczenia: mat, półmat oraz połysk. Standardowo wyposażone są w ukryte zawiasy i zamki magnetyczne. Stosujemy wyłącznie bezpieczne powłoki lakiernicze z atestem, o podwyższonej odporności ogniowej.

Podstawą naszych ekskluzywnych drzwi wewnętrznych jest starannie wyselekcjonowane oraz sezonowane drewno sosnowe. Jako wykończenie stosujemy fornir (naturalny/modyfikowany) lub lakier kryjący w dowolnym kolorze z palety barw RAL/NCS (półmat lub wysoki połysk). Rama skrzydła, wypełnienie oraz cała ościeżnica powstają z klejonki drewnianej. Istnieje również możliwość zamówienia modeli rewersyjnych, zwanych także odwrotnymi. Otwierają się do wnętrza pomieszczenia, a od strony zewnętrznej pozostają zlicowane z płaszczyzną ściany. Pozwalają na uzyskanie pełnej swobody aranżacyjnej.

Stylizowane drzwi bezprzylgowe i w ukrytej ościeżnicy

Oczekujesz rozwiązań bezkompromisowych, eleganckich, a zarazem w pełni funkcjonalnych? Wiemy, jak odmienić Twoje wnętrze! Pasjonaci z Creadoor projektują ekskluzywne drzwi wewnętrzne zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i komercyjnych. Modele stylizowane to ukłon w stronę miłośników ponadczasowej klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Starannie wykona sztukateria wydobędzie piękno z każdej aranżacji.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem, które pozwala zrealizować nawet niestandardowe projekty. Nasza autorska technologia wypalania grafiki 3D pozostawia widoczną oraz wyczuwalną głębię w materiale. Sprawia, że opracowane elementy są równe i wyśmienicie się prezentują na tle jasnych, ale także ciemnych ścian czy drewnianych paneli. Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu i już zrealizowanych projektów. A w razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Drzwi w akcentowym kolorze w korytarzu