Ekskluzywne zabudowy ścienne

Porozmawiajmy o EMOCJACH

Chcesz, aby aranżacja Twojego domu zachwycała od samego progu? Znudziły Ci się wciąż te same trendy wnętrzarskie, które nie inspirują do zmiany? A może Twoja intuicja podpowiada Ci, żeby zaufać marce Creadoor, która jak nikt inny, dokona metamorfozy Twojej sypialni lub salonu? Odróżnimy Twoje wnętrze od setek innych, banalnych aranżacji. Projektujemy ekskluzywne zabudowy ścienne z grafiką 3D, które prezentują nieprzeciętną estetykę. Stanowią pewną unikalną formę sztuki, która nadaje przestrzeni luksusowe wykończenie.

Dlaczego nowoczesne zabudowy ścian z drewna to dobra inwestycja? Na ich korzyść przemawia doskonała trwałość, będąca zasługą wysokogatunkowych surowców użytych w procesie produkcji. Znane od pokoleń, tradycyjne rzemiosło, wzbogacamy o najnowsze technologie. Mamy dostęp zarówno do drewna krajowego, jak i egzotycznego o rozmaitych fakturach, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom zintegrowane zabudowy o wyjątkowej kolorystyce i unikalnym wzornictwie usłojenia. Sprawdź nasze już zrealizowane zamówienia.

Zabudowa ścienna żuk w czarno-złotych kolorach
Zabudowy ścienne ze złotymi kwiatami

Czym jest Zintegrowana Zabudowa Ścienna?

To niezwykle praktyczne i designerskie rozwiązanie chętnie wybierane przez właścicieli prestiżowych wnętrz. Na pierwszy rzut oka zintegrowana zabudowa przypomina standardową ścianę. Jednak to tylko pozory, ponieważ kryje w sobie dodatkową przestrzeń na stworzenie osobnego pomieszczenia lub przechowywanie wielu przedmiotów. Pozwala więc maksymalnie wykorzystać potencjał pomieszczenia oraz zapewnia oszczędność miejsca. W dodatku kreuje minimalistyczny wystrój, nie wprowadzając wrażenia chaosu. Creadoor projektuje ekskluzywne zabudowy ścienne z grafiką 3D, których zadaniem jest stworzyć jednolitą płaszczyznę ozdobioną unikalnym wzornictwem. Wybrany model dopasujemy do każdej aranżacji – zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, dlatego gwarantujemy perfekcyjne dopasowanie nawet do wnętrz o niestandardowych wymiarach. Mamy do wyboru zabudowy fornirowane, ryflowane, tapicerowane oraz lakierowane z grafiką 3D, które składają się m.in. z paneli ściennych, drzwi wewnętrznych, garderoby, frontów meblowych itp.

Dlaczego Zabudowa CREADOOR?
Bo Twój dom może
wyglądać inaczej.

Zabudowa całej ściany w pokoju, sypialni lub salonie to jeden z najbardziej designerskich sposobów dekorowania wnętrz ze względu na możliwość zastosowania ciekawych gatunków drewna oraz ogromny potencjał aranżacyjny. Tworzymy kompleksowe rozwiązania w wybranej stylistyce – kwiatowej, artystycznej, zwierzęcej itp. Doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnej, jak i firmowej przestrzeni.

Nasze ekskluzywne zabudowy ścienne zapewniają pełną swobodę i dowolność w konfiguracji. Wykończenie powierzchni odbywa się autorską metodą wypalania grafiki 3D, która pozostawia widoczną i wyczuwalną głębię w materiale. Istnieje również możliwość zastosowania lakieru kryjącego w dowolnym kolorze z palety barw RAL lub NCS w trzech wariantach wykończenia: mat, półmat oraz wysoki połysk. Całość ma charakter dekoracyjny i kryje w sobie niewidoczne na pierwszy rzut oka meble i drzwi.

Zabudowa ścienna dopasowana do czarno-złotej aranżacji łazienki

Nowoczesne zabudowy ścian z grafiką 3D

Nowoczesne zabudowy ścian wykonywane są na wymiar. Fornirowane stanowią unikalną kompozycję elementów tworzących płaską – drewnianą i jednolitą powierzchnię. Stylizowane utrzymane są w duchu glamour i idealnie nadają się do wnętrz o charakterze klasycznym. Natomiast ryflowane, wykonane techniką szeregową o dynamicznej powierzchni, świetnie komponują się z wystrojem industrialnym. Teraz możesz w niepowtarzalny sposób wyrazić swoje pasje i zainteresowania!

Wysmakowany design, połączenie elegancji i nowoczesności – takie właśnie są nasze ekskluzywne zabudowy ścienne, które nadają przestrzeni ostateczny ton. Wypełnią Twój salon, sypialnię lub pokój harmonią i ładem. Niewidoczne przy pierwszym spojrzeniu fronty meblowe oraz drzwi wewnętrzne sprawiają, że przestrzeń nabiera lekkości, a przy tym staje się użyteczna. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu.

Obejrzyj nasze realizacje

Nowa kolekcja drzwi wewnętrznych