Drzwi bezprzylgowe ze wzorem

Drzwi konstrukcji drewnianej bezprzylgowe ze wzorem

Drewniane drzwi bezprzylgowe charakteryzują się tym, że skrzydło drzwiowe po zamknięciu znajduje się w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy.

Drewniana ościeżnica obejmuje mur z obu stron otworu drzwiowego.
Drzwi wyposażone są standardowo w minimum 3 zawiasy, uszczelkę oraz zamek magnetyczny. Posiadamy w ofercie drzwi otwierane na zewnątrz oraz do wewnątrz (rewersyjne).

KOLEKCJA GEOMETRIA

Kolekcja GEOMETRIA to drzwi dla tych, którzy cenią wyrafinowany detal.
Delikatna grafika dekoruje skrzydło drzwiowe nie odciągając uwagi od reszty wnętrza.
Jest to idealna alternatywa zarówno dla klasycznych jak i nowoczesnych modeli drzwi.
Dzięki temu, że kolekcja dostępna jest w wersji drzwi bezprzylgowych jak i w wersji drzwi w ukrytej ościeżnicy, jesteśmy w stanie dopasować się do każdego wnętrza.

Zapoznaj się z całą kolekcją i wybierz swój model kolekcji GEOMETRIA.

entrance-door

Możliwości wykończenia:

- przygotowanie do malowania farbą ścienną
- fornir naturalny
- fornir modyfikowany
- laminat
- lakier kryjący z palety barw RAL / NCS
- Bejca

Dostępne w wybłyszczeniu: mat / półmat / połysk. Powłoki lakiernicze posiadają atest o podwyższonej odporności ogniowej.

measurement-vertical

Wszystkie komplety drzwiowe wykonywane są pod wymiar otworu budowlanego. Skrzydła drzwiowe wyposażone w bezgłośne zamki magnetyczne oraz zawiasy ukryte. Maksymalna wysokość skrzydła drzwiowego: 3000 mm  

Urządzając własne mieszkanie czy dom jednorodzinny, warto wybierać jakościowe rozwiązania, które posłużą nam na długie lata. Takie jest w przypadku elementów stolarki otworowej, które stanowią nie tylko praktyczny element takich obiektów, ale również mogą być wyrazem naszego stylu i estetyki. Wśród wielu dostępnych opcji, coraz większą popularność zdobywają wewnętrzne drzwi bezprzylgowe drewniane, które są synonimem nowoczesności i elegancji. Poznajmy bliżej tę innowacyjną koncepcję i odkryjmy, dlaczego warto rozważyć jej wybór.

Czym są drzwi bezprzylgowe?

Rozwiązanie to charakteryzuje się tym, że drzwi są zamontowane na klasycznej drewnianej ościeżnicy, a skrzydło drzwiowe jest w jednej płaszczyźnie z opaskami ościeżnicy, czyli nie wystaje poza opaski. Dzięki temu tworzą ze ścianą jednolitą, gładką powierzchnię. Drewniane wersje tego produktu pozwalają stworzyć w pomieszczeniu ciepły i naturalny charakter. Ponadto bezprzylgowe, wewnętrzne elementy stolarki otworowej świetne komponują się zarówno z minimalistycznymi, jak i bardziej tradycyjnymi wnętrzami.

Z kolei dostępne na rynku drzwi z ukrytą ościeżnicą montowane są w całości w ścianę, co pozwala uzyskać efekt, jakby były niewidoczne. Jednakże wymaga to wcześniejszego przygotowania i montażu ościeżnicy jeszcze na etapie budowlanym. To nie tylko efektowne rozwiązanie estetyczne, ale również praktyczne, ponieważ minimalizuje ryzyko uszkodzeń i zabrudzeń typowych dla standardowych ościeżnic.

Bezprzylgowe drzwi – idealne do nowoczesnych wnętrz

Na tego typu produkt powinny zwrócić uwagę osoby, które cenią sobie prostotę i nowoczesność. Wspomniany montaż wewnętrznych drzwi bezprzylgowych pozwala na zachowanie spójności stylistycznej w całym wnętrzu. Dodatkowo brak tradycyjnych, drewnianych ościeżnic sprawia, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej otwarta. Taki ukryty detal może całkowicie odmienić charakter całego mieszkania czy domu.

Poznaj zalety drzwi bezprzylgowych

Z roku na rok produkt ten zyskuje coraz większą popularność. Wewnętrzne drzwi drewniane wybierane są chętniej przez właścicieli domów, ale też projektantów wnętrz, urządzających obiekty publiczne, takie jak hotele, gabinety lekarskie czy poczekalnie.

Bezprzylgowe, wewnętrzne elementy otworowe cechują się:

  • estetyką,
  • praktycznością, bowiem ułatwiają utrzymanie czystości, ponieważ nie ma miejsc, w których gromadziłby się kurz,
  • oszczędnością miejsca, ponieważ drzwi bezprzylgowe wewnętrzne nie wymagają dodatkowego miejsca do otwierania,
  • trwałością, ponieważ drewniana konstrukcja składa się z mniejszej ilości elementów narażonych na uszkodzenia.

O czym pamiętać wybierając drzwi bezprzylgowe?

Decydując się na taką stolarkę otworową warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Z pewnością ważny jest materiał, z którego wykonane jest nie tylko skrzydło drzwiowe, ale też cały system bezprzylgowy.

Warto dodać, że wszystkie elementy drewniane powinny być odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o efekt wizualny jest też precyzja wykonania, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonych montażystów. Dodatkowo warto przemyśleć system otwierania, który może być tradycyjny, przesuwny lub ze schowanymi zawiasami. Wszystko to zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym rozwiązaniu, które będzie służyć na lata, zapraszamy do kontaktu.

W aranżacji wnętrz każdy element znajdujący się w danym pomieszczeniu ma ogromne znaczenie. Nie inaczej jest w przypadku drzwi, które poza swoimi funkcjami praktycznymi, czyli zapewnieniem prywatności i bezpieczeństwa, mają znaczący wpływ na charakter pomieszczenia. Z tego względu powinny być one odpowiednio dopasowane, dzięki czemu będą stanowić perfekcyjne dopełnienie stylizacji wnętrza. Do pomieszczeń w stylu nowoczesnym idealnie sprawdzą się drzwi ukryte w ścianie, które możemy wykonać dla Państwa na specjalne zamówienie.

Drzwi bez framug – Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w Polsce. Jedną z naszych specjalności są drzwi z ukrytą ościeżnicą, które oferujemy naszym klientom w Warszawie i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest zarówno jakość wykonania, jak i design drzwi wewnętrznych, dlatego też do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej klasy.
Stawiając na naszą firmę, wybierają Państwo profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Podczas tworzenia naszych produktów wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności i profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam uzyskanie niesamowitych wręcz efektów. Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby drzwi, które wyprodukujemy na specjalne zamówienie, były dopracowane w każdym detalu. Jeśli poszukują Państwo firmy, która przygotuje dopasowane do potrzeb i wymagań drzwi ukryte w Warszawie, to doskonale Państwo trafili.