Drzwi ukryte wewnętrzne
(z ukrytą ościeżnicą)

Drzwi konstrukcji drewnianej ukryte ze wzorem

Jeśli cenią sobie Państwo niestandardowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz, to świetnie się składa. Oferujemy bowiem nowoczesne drzwi ukryte, w których ościeżnica pozostaje niewidoczna dzięki wkomponowaniu w ścianę. Taki zabieg nie oddziałuje negatywnie na funkcjonalność drewnianej konstrukcji, a w znacznym stopniu wpływa na walory wizualne wnętrz.

Przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych – doskonale sprawdzą się w garderobie, spiżarni, a także innych pomieszczeniach. Polecanym rozwiązaniem jest umieszczenie ich w zabudowie, gdyż stworzy to elegancką i nowoczesną kompozycję. Jakie są zalety wewnętrznych drzwi z ukrytą ościeżnicą wykonaną z aluminium?

Różnica w wysokości drzwi
Schemat przedstawiający zależność w otwieraniu drzwi
Drzwi dopasowane do wnętrza pokoju

Idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz – ukryte drzwi

Warto zwrócić uwagę na walory praktyczne takich drewnianych konstrukcji z metalowymi elementami, które zachowują pełną funkcjonalność i doskonale nadają się do zapewniania prywatności oraz bezpieczeństwa. Zastosowanie ukrytej w ścianie lub zabudowie aluminiowej ościeżnicy ułatwia także dbanie o czystość, gdyż dzięki temu nie ma potrzeby wycierania kurzu z dodatkowych powierzchni i zakamarków. Nie można oczywiście pominąć istotnej zalety, jaką jest stworzenie harmonijniej aranżacji w nowoczesnym stylu.

Drewniane drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą to także dobry wybór dla klientów zainteresowanych nieszablonowymi rozwiązaniami w aranżacji pomieszczeń. Stanowią wartą uwagi propozycję do sypialni, garderoby, łazienki, spiżarni i jakiegokolwiek innego wnętrza. Przykuwają spojrzenia niebanalnym charakterem łączącym w sobie ponadczasowy wygląd z elementami nowoczesności.

Zalety drzwi z ukrytą ościeżnicą

Najważniejszym atutem takich rozwiązań niewątpliwie jest nowoczesna estetyka idąca w parze z tradycyjnym skrzydłem drzwiowym drewnianej konstrukcji. Dobór wysokiej klasy materiałów o doskonałych właściwościach użytkowych sprawia, że wewnętrzne drzwi ukryte w zabudowie przypadną do gustu każdemu zwolennikowi trwałych, a przy tym funkcjonalnych i elegancko wykonanych elementów wyposażenia.

Dostępne w naszej ofercie skrzydła z niewidoczną ościeżnicą są drewniane i wyróżnia je wysoki poziom solidności, doskonałe właściwości tłumienia hałasów, a także optymalna sztywność. Umieszczone w zabudowie będą stanowić nowoczesne dopełnienie wystroju wnętrza.

Istotną zaletą drewnianych drzwi z naszej oferty jest także uniwersalność, gdyż stanowią warty uwagi wybór do wielu pomieszczeń. Można je z powodzeniem wykorzystać do wewnętrznej aranżacji np. garderoby, sypialni, łazienki, ale także spiżarni i nie tylko. W przypadku montażu w zabudowie dyskretnie wkomponują się w powierzchnię i nie zaburzą jej walorów wizualnych.

Nowoczesne drewniane drzwi z czarną klamką i zamkiem
Zbliżenie na klamkę i zamek w drzwiach

Nowoczesne drzwi na miarę potrzeb

Zapewniamy możliwość wykonania wewnętrznych drzwi w każdym detalu dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wychodzimy naprzeciw licznym oczekiwaniom naszych klientów i z przyjemnością dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które wpasują się w wystrój wnętrz urządzonych w dowolnym stylu – skandynawskim, industrialnym, glamour i wielu innych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy różne opcje wykończenia powierzchni, a także możliwość wyboru wyposażenia, łącząc przy tym ponadczasowe projekty z innowacyjnym podejściem do tematu. W rezultacie nasi klienci zyskują drewniane drzwi wewnętrzne, które dzięki ukrytej ościeżnicy z aluminium stanowią atrakcyjne rozwiązanie do montażu w ścianie lub zabudowie.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne dla wymagających klientów

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży doskonale rozumiemy potrzeby klientów, którym zależy na perfekcyjnie wyważonym połączeniu funkcjonalności, solidności i ponadprzeciętnej estetyki. Efektem naszych starań są wewnętrzne drzwi drewniane z ukrytą ościeżnicą przeznaczone do montażu w zabudowie lub ścianie. Jest to proces dwuetapowy. Najpierw, na etapie budowlanym, montowana jest aluminiowa ościeżnica, która następnie jest zamurowywana i pokrywana tynkiem. Skrzydło drzwiowe umieszczane jest na końcu.

Możliwość dostosowania detali technicznych i wyglądu do sprecyzowanych potrzeb sprawia, że oferta Creadoor Design zadowoli każdego, kto szuka nowoczesnych rozwiązań zachwycających ekskluzywnym charakterem. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów, a w przypadku dodatkowych pytań lub zainteresowania złożeniem zamówienia prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji na temat drewnianych drzwi wewnętrznych z ukrytą ościeżnicą lub pozostałych elementów wyposażenia Creadoor Design.

Wysokie białe drzwi na końcu korytarza
Schemat wyjaśniający działanie drzwi
entrance-door

Możliwości wykończenia:

- przygotowanie do malowania farbą ścienną
- fornir naturalny
- fornir modyfikowany
- laminat
- lakier kryjący z palety barw RAL / NCS
- Bejca

Dostępne w wybłyszczeniu: mat / półmat / połysk. Powłoki lakiernicze posiadają atest o podwyższonej odporności ogniowej.

measurement-vertical

Wszystkie komplety drzwiowe wykonywane są pod wymiar otworu budowlanego. Skrzydła drzwiowe wyposażone w bezgłośne zamki magnetyczne oraz zawiasy ukryte. Maksymalna wysokość skrzydła drzwiowego: 3000 mm  

 

Drzwi bez framug – Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w Polsce. Jedną z naszych specjalności są drzwi z ukrytą ościeżnicą, które oferujemy naszym klientom w Warszawie i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest zarówno jakość wykonania, jak i design drzwi wewnętrznych, dlatego też do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej klasy.
Stawiając na naszą firmę, wybierają Państwo profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Podczas tworzenia naszych produktów wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności i profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam uzyskanie niesamowitych wręcz efektów. Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby drzwi, które wyprodukujemy na specjalne zamówienie, były dopracowane w każdym detalu. Jeśli poszukują Państwo firmy, która przygotuje dopasowane do potrzeb i wymagań drzwi ukryte w Warszawie, to doskonale Państwo trafili.