DRZWI LAKIEROWANE

Drzwi konstrukcji drewnianej w systemie bezprzylgowym

Na perfekcyjną aranżację wnętrz składają się liczne elementy, w tym także te praktyczne, wykorzystywane na co dzień, czyli drzwi.

Dobierając je, warto zastanowić się nad ich designem, dzięki czemu będą one pasowały do reszty stylizacji pomieszczeń. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w domu pełnią drzwi. Zapewniają one zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i prywatności, ale także są częścią wystroju. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wyjątkowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

entrance-door

Możliwości wykończenia:

Wykończenie lakierem kryjącym z palety barw RAL / NCS
Dostępne w wybłyszczeniu: mat / półmat / połysk. Powłoki lakiernicze posiadają atest o podwyższonej odporności ogniowej.

measurement-vertical

Wszystkie komplety drzwiowe wykonywane są pod wymiar otworu budowlanego. Skrzydła drzwiowe wyposażone w bezgłośne zamki magnetyczne oraz zawiasy ukryte. Maksymalna wysokość skrzydła drzwiowego: 3000 mm  

IMG_2222
IMG_2222 (1)
Schemat mechanizmu drzwi

 

Drzwi bez framug – Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w Polsce. Jedną z naszych specjalności są drzwi z ukrytą ościeżnicą, które oferujemy naszym klientom w Warszawie i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest zarówno jakość wykonania, jak i design drzwi wewnętrznych, dlatego też do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej klasy.
Stawiając na naszą firmę, wybierają Państwo profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Podczas tworzenia naszych produktów wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, wiedzę, umiejętności i profesjonalne narzędzia, które umożliwiają nam uzyskanie niesamowitych wręcz efektów. Mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby drzwi, które wyprodukujemy na specjalne zamówienie, były dopracowane w każdym detalu. Jeśli poszukują Państwo firmy, która przygotuje dopasowane do potrzeb i wymagań drzwi ukryte w Warszawie, to doskonale Państwo trafili.

Drzwi lakierowane – Warszawa

Zajmujemy się produkcją oraz montażem drzwi na zamówienie. Do wytwarzania naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości drewno oraz lakiery z najwyższej półki, dzięki czemu są one ekskluzywne i mają wyjątkowy charakter. Wiemy, jak ważna w przypadku drzwi jest ich trwałość oraz design, dlatego wykorzystujemy całą naszą wiedzę, umiejętności i możliwości, aby wytwarzać je tak, aby były idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju, która produkuje drzwi z drewna, a nie w całości z płyt MDF. Zamawiając je u nas, mogą więc Państwo liczyć na bardzo wysoką jakość i trwałość na lata. Jeśli poszukują Państwo wyjątkowych drzwi do domu czy mieszkania, to serdecznie zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy indywidualne podejście i produkt dopracowany w każdym szczególe.