ZINTEGROWANE ZABUDOWY ŚCIENNE DLA NUCO

Ekskluzywne zintegrowane zabudowy ścienne, które mamy przyjemność dziś zaprezentować zostały zrealizowane na potrzeby NUCO – firmy z branży beauty, której przepiękna siedziba powstała w Wołominie.

Duży metraż biurowca to prawdziwe pole do popisu dla nowoczesnego designu. Minimalistyczne, drewniane płaszczyzny luksusowych zabudów i drzwi Creadoor doskonale korespondują z połyskującymi elementami bieli i szarości oraz klasyczną, elegancką czernią. Podjęliśmy również nie lada wyzwanie wykonania zabudowy w łukach, ale efekt, który udało nam się uzyskać był wart tej pracy. Zaproponowana w korytarzach głównych estetyka kontynuowana jest w pokojach, w których zastosowano przeszklenia – dzięki temu cała przestrzeń tworzy doskonałą, spójną całość przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń.

Realizację wykonaliśmy na podstawie projektu pracowni architektonicznej NMH ARCHITEKTURA & DESIGN, który powstał z rąk niezwykle utalentowanego duetu architektów w składzie: Natalia Figurska oraz Moncho Gonzalez Berenguer.