DRZWI STYLIZOWANE

Na aranżację wnętrz wpływa wiele czynników. Trzeba zatroszczyć się, żeby poszczególne elementy były ze sobą dobrze skomponowane. Wśród naszych ostatnich zleceń uwagę przyciągają drzwi stylizowane. Zależało nam, by nawiązywały one do klasycznego stylu, a ponadto były eleganckie. Produkt, który stworzyliśmy, wyróżnia się minimalistyczną i świeżą bielą. Bardzo dobrze prezentuje się na tle jasnych ścian oraz drewnianych paneli. Do jego atutów zalicza się również zastosowanie nowoczesnych technologii.

Drzwi zachwycają starannym wykonaniem. Zewnętrzna powłoka odznacza się idealnie gładką strukturą, dzięki czemu można ją bardzo łatwo czyścić w przypadku ewentualnych zabrudzeń – wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Zadbaliśmy też o efektowne i zarazem delikatne żłobienia sprawiające wrażenie niemal niewidocznych. Ciekawie przedstawiają się też proste oraz stonowane futryny, które tworzą razem spójną całość. Drzwi stylizowane wyposażono w ukryte zawiasy, co pozwala osiągnąć jednolitą płaszczyznę. Rozwiązanie niczym nie ustępuje tradycyjnym mechanizmom, ale zaskakuje niesamowitą estetyką. Realizacja odznacza się również ponadczasową stylistyką. Nadaje się zarówno do prywatnych domów czy mieszkań, jak i obiektów komercyjnych.

Warto wspomnieć o praktycznych kwestiach. Zrealizowany przez nas produkt posiada magnetyczny zamek. Dzięki niemu wejście do pomieszczeń odbywa się bezszelestnie. Nawet przy dużych przeciągach nie trzeba obawiać się o głośne zatrzaśniecie. Co więcej, aby dostać się do środka, użytkownicy nie muszą mocno naciskać klamki. Magnesy umieszczone w zapadce zamka oraz ościeżnicy wzajemnie się przyciągają. To powoduje, że skrzydło porusza się bardzo płynnie i lekko. Klienci doceniają to rozwiązanie także za niezawodność, a to za sprawą wyeliminowania ruchomych części mechanicznych. Drzwi stylizowane pokryliśmy dodatkowo warstwą białego lakieru o bardzo dobrych parametrach. Charakteryzuje się on doskonałą przyczepnością do struktury materiału, co umożliwia długoletnią eksploatację. Należy podkreślić, że lakier, nawet po długim czasie nie zmienia swojej barwy.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem umożliwiającym nam realizację różnorodnych przedsięwzięć. Produkty, które tworzymy, są niepowtarzalne. Specjalizujemy się produkcji elementów z drewna lub forniru ozdabianych z zastosowaniem technologii plazmowej. Wykonujemy grafiki, które zaskakują wyczuwalną głębią oraz precyzją. Opracowywane elementy są równe i wyśmienicie się prezentują. Zapraszamy do przejrzenia naszych pozostałych projektów.